Już po raz drugi mam przyjemność przeprowadzić akcję "Świąteczna Integracja" w DDK SM Czechów. Akcja rozpocznie się już w środę 10 grudnia, o godz. 16:15 poprzez warsztaty dla małych i dużych, w czasie których będziemy wspólnie wykonywali kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, a także układali życzenia.

Jakiś czas temu Paweł, który rozpoczynał wraz ze mną i Tomkiem (moim mężem) naszą muzyczną przygodę, stwierdził, że chciałby znowu z nami zagrać. Ale tak jak dawniej, czyli w zasadzie akustycznie, na dwie gitary i wokal. Pomysł nam się spodobał i tak oto, już w najbliższy piątek, 5 grudnia br. będzie można usłyszeć nas i zobaczyć w tej, nieco innej odsłonie w "Między Słowami" na Rybnej 4. Początek koncertu o godz. 19. Zapraszamy:)

Pierwszy koncert naszego zespołu, po przerwie wakacyjnej, odbędzie się już 17 października w pizzerii-pubie "EncePence" na Czechowie.

Już w najbliższy piątek - 28 listopada poprowadzę finał Konkursu "Wolność dla wiersza" w Kawiarni Księgarni "Między Słowami" na ul.Rybnej 4 w Lublinie. A tuż po jego zakończeniu wystąpię wraz ze swoim zespołem. 

W najbliższy piątek - 27 czerwca, w "Zielonym Talerzyku" na Obrońców Pokoju 23 o godz. 20 rozpocznie się koncert mojego zespoły MUZYkanty. Po raz kolejny zaproszę wszystkich obecnych do świata mojej wrażliwości, krainy westchnień nad pięknem i ciężarami codziennego życia.