ATON wystąpi po raz kolejny. Już dziś (24 czerwca) o godzinie 18 w DDK SM Czechów odbędzie się premiera przedstawienia pt.: "Wilk w owczej skórze, a może owca w skórze wilka?". Po raz pierwszy zaprezentujemy przedstawienie zaadresowane głównie do dzieci i z myślą o nich przygotowane. Po raz pierwszy przeistoczymy się w postacie znane nam wszystkim doskonale z popularnych na całym świecie bajek. Po raz pierwszy nie będziemy odgrywali scenek "z życia wziętych", a jednak do życia i jego praw będziemy równie czytelnie nawiązywać.

Zapraszamy:) Jesteśmy przekonani, że warto... być obecnym na naszym przedstawieniu, ale przede wszystkim być dobrym, o czym nasze przedstawienie opowiada.

Przyjdźcie ze swoimi pociechami, spędźcie ten wieczor z ATON-ami:)

Wystąpią przed Wami: Dariusz Świderski (Wilk, Owca), Irena Bogucka (Czerwony Kapturek), Katarzyna Szczepaniak (Narrator, Czarownica), Agata Supranowicz (Świnka1, Koza), Tomasz Szczepaniak (Stefek Burczymucha), Ela Szczepaniak (Świnka2), Maciek Wójtowicz (Świnka3)

Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Szczepaniak

Scenografia: Katarzyna Szczepaniak

Kostiumy: indywidualne pomysły na stroje każdego z uczestników:P

http://ddk-sm-czechow.blogspot.com/

Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak dobra zabawa jest z ATON-ami!

Myślalam dzisiaj nad tym, jaką dotychczas przeszliśmy drogę. Od "nic nie śpiewania", "piosenek nie układania", do granio-śpiewania w celu odkrywania przed światem własnych myśli i spostrzeżeń oraz muzyki, która nam w duszy gra. Powiedzmy uczciwie, nie jest to nasze nadrzędne zajęcie, nie może stanowić ono tak znacznej części ogółu codziennego zabiegania, jak byśmy chcieli. Mamy rodziny, masę obowiązków, pracę... czas kurczący się do granic. Ale mamy także ogromną potrzebę spełnienia, realizowania własnych pasji, nie odkładania ich na właściwszy moment. No bo ,który moment tak naprawdę jest właściwy?

Kochani zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w Konkursie Koncertowym podczas tegorocznych Metamorfoz Sentymentalnych! To już w najbliższą sobotę od godziny 15-stej. Poniżej zamieszczam link do strony, na której umieszczono kolejność występów:

http://www.metamorfozysentymentalne.pl/konkurs.html

Przybywajcie i wspierajcie, bo stresa mamy olbrzymiego. Jury zacne, podobnie jak towarzystwo rywalizujące... a dla nas to pierwsza tak duża impreza, w której weźmiemy udział. Damy z siebie wszystko, ale potrzebujemy Waszego wsparcia!

Zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Festiwalu "Lublin Miasto Poezji", w trakcie którego będziecie mogli zapoznać się z moją poezją - tą dotychczas "nie ujawnianą" (no może z wyjatkiem niegdysiejszych warsztatów literackich w ZLP:P) oraz posłuchać po raz kolejny wybranych piosenek mojego autorstwa.

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić na koncert naszego zespołu. MUZYkanty, czyli ja, moja twórczość, muzyka Pawła, Tomka, Marcina i Karoliny oraz pozytywna energia spotkają się z Wami już jutro o godz. 19. Nie może Was tam zabraknąć:)