Po "małym-wielkim" sukcesie podczas Przeglądu, który odbył się nieco ponad tydzień temu, przyszedł czas na prezentację dotychczasowych dokonań naszego zespołu. Już w najbliższą sobotę, 8 lutego o godz. 20 zabierzemy Was w niezwykłą podróż do krainy wrażliwości bogatej w dźwięki oraz słowa zapadające głęboko w pamięć. Spotkajmy się w Zielonym Talerzyku na ul.Obrońców Pokoju 23.

Kochani, już w najbliższy piątek - 7 lutego o godz.18:00, będziecie mogli wziąć udział w wyjatkowym wydarzeniu. Po raz drugi zaprezentujemy swoje autorskie przedstawienie na deskach DDK SM Czechów.

Tak łatwo zasłonić sie brakiem czasu. Zwłaszcza, kiedy ma się dzieci, zwłaszcza kiedy te dzieci są jeszcze stosunkowo małe i bardzo absorbujące. Tak łatwo zrzucić z siebie ciężar wyrzutu sumienia... a może wcale nie tak łatwo? Jak śpiewam w jednej ze swoich piosenek "nie dla mnie". To łatwe zrzucanie, zasłanianie się, tłumaczenie, nie dla mnie. Odkładanie na później, nie dla mnie. Zapominanie, nie dla mnie. 

Udało się:) Wzięliśmy udział w Przeglądzie Festiwalowym - III edycja "Strojne w biel" i zajęliśmy III miejsce. Całkiem dobrze, jak na pierwszy tego typu występ:P

Wiem wiem, święta już dawno za nami. No może nie tak dawno jeszcze, ale na pewno nie zdążyłam z życzeniami:) Na nic teraz zda się tłumaczenie, szukanie uzasadnień, oczu mydlenie... Święta minęły i tyle w tym temacie, lecz życzenia noworoczne na pewno, podobnie jak ja, nadal sobie i innym składacie:)