Pierwszy koncert, w pełnym tego słowa rozumieniu, za nami. Jak było? Miło, głośno, ciekawie. Może nie wszystko poszło gładko i zgodnie z planem, ale zagraliśmy wszystkie przygotowane piosenki a do tego dwa bisy. W sumie dziewiętnaście utworów. Całkiem sporo. Ale zależało nam na tym, aby zrobić taki przegląd własnego repertuaru i ograć materiał w relacji z żywym odbiorcą. Wiemy nad czym musimy nadal pracować (oprócz tremy ma się rozumieć), ale wiemy także, że pracować warto:)

Po "małym-wielkim" sukcesie podczas Przeglądu, który odbył się nieco ponad tydzień temu, przyszedł czas na prezentację dotychczasowych dokonań naszego zespołu. Już w najbliższą sobotę, 8 lutego o godz. 20 zabierzemy Was w niezwykłą podróż do krainy wrażliwości bogatej w dźwięki oraz słowa zapadające głęboko w pamięć. Spotkajmy się w Zielonym Talerzyku na ul.Obrońców Pokoju 23.

Udało się:) Wzięliśmy udział w Przeglądzie Festiwalowym - III edycja "Strojne w biel" i zajęliśmy III miejsce. Całkiem dobrze, jak na pierwszy tego typu występ:P

Kochani, już w najbliższy piątek - 7 lutego o godz.18:00, będziecie mogli wziąć udział w wyjatkowym wydarzeniu. Po raz drugi zaprezentujemy swoje autorskie przedstawienie na deskach DDK SM Czechów.

Tak łatwo zasłonić sie brakiem czasu. Zwłaszcza, kiedy ma się dzieci, zwłaszcza kiedy te dzieci są jeszcze stosunkowo małe i bardzo absorbujące. Tak łatwo zrzucić z siebie ciężar wyrzutu sumienia... a może wcale nie tak łatwo? Jak śpiewam w jednej ze swoich piosenek "nie dla mnie". To łatwe zrzucanie, zasłanianie się, tłumaczenie, nie dla mnie. Odkładanie na później, nie dla mnie. Zapominanie, nie dla mnie.