Wbrew ciszy, jaką wieje z mojej strony poprzez brak nowych wpisów i bieżących informacji, JESTEM I DZIAŁAM:) Mam już za sobą dwie powakacyjne próby naszego zespołu, pierwsze Spotkanie Niebanalne z paniami, warsztaty wakacyjne z dziećmi, których efektem jest kolejna książeczka z bajkami i pięknymi ilustracjami, a także przygotowuję się do kontynuacji warsztatów bajkowych, z którymi startuję na nowo od października br., oraz mam w planie duże przedsięwzięcie aktywizujące społeczność lokalną. Szczegóły poszczególnych działań będę zamieszczała sukcesywnie, w miarę postępów w przygotowaniach, a także w kolejności ich następowania w czasie.

Próba otwarta odbyła się:) Moje refleksje na jej temat znajdziecie w zakładce "niebanalnie". Tam też informacja na temat nazwy, jaką na fali moich babskich spotkań żeśmy wymyślili. Nasz zespół od dziś funkcjonuje pod nazwą: NIEBANALNI:)

Ponieważ nie zaangażowaliśmy nikogo w roli kamerzysty, fakt, że mamy te nagrania zawdzięczamy wyłącznie jednej z jego uczetniczek. Dziękujemy Ci Olu:)

Poniżej pierwszy krótki filmik ze spotkania. Już wkrótce kolejne. Oglądajcie i komentujcie śmiało:)

Chcesz obejrzeć więcej? 

W dniu dzisiejszym w Galerii pod Schodami DDK SM Czechów odbędzie się próba otwarta przedstawienia "Pasja jest kobietą", które stanowi zarazem efekt i podsumowanie naszych dotychczasowych "Spotkań niebanalnych". Rozpoczęcie o godz.18. Szczegóły na plakacie.

Choć występ już za nami, wciąż dużo się dzieje. Dlatego dotychczas nie uporządkowałam jeszcze materiałów, jakie udało nam się wygenerować i uzyskać przy okazji...:) Ale być może już jutro zamieszczę na stronie kilka filmików i zdjęć. A już dziś możecie posłuchać piosenek nagranych z miksera (patrz: okienko boczne). Nie brzmi to tak, jak bym chciała... Ledwo słychać towarzyszące mi instrumenty... Jednak jest to pierwsze tego typu nagranie naszego występu, dlatego postanowiłam podzielić się nim z Wami.

Jestem szczęśliwa, że spotkanie doszło do skutku, że życie nie pokrzyżowało naszych planów, że możemy znowu patrzeć do przodu i już planować kolejne imprezy tego typu...:) Dzięki wszystkim, którzy przyszli i zechcieli wspólnie z nami udać się w melodyjną krainę "kramowej" poezji. A także tym, którzy przybyć nie zdołali, ale wspierali nas duchowo. Dzięki ciepłym słowom i życzliwości, z jaką wciąż się spotykamy:)