Któż z nas nie chciałby mieć dobrego sąsiada? Zapewne są tacy, którzy takiego sąsiada już "posiadają" bądź sami "są takim sąsiadem":) A cóż to właściwie znaczy, "być dobrym sąsiadem"? Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest dosyć złożona. Ja będę starała się znaleźć ją wspólnie z dziećmi, które w najbliższą sobotę - 12 października, wezmą udział w moich bajkowych warsztatach. Natomiast wszyscy pozostali będą mogli zrobić to korzystając z innych form przygotowanych na ten dzień przez DDK SM Czechów w Lublinie, bądź zwyczajnie prowadząc rozmowy w pasażowej kawiarence.

W ramach imprezy, o której tutaj mowa, około godziny 14, odbędzie się także krótki koncert naszego zespołu - Niebanalni. Gorąco zapraszamy.

Wbrew ciszy, jaką wieje z mojej strony poprzez brak nowych wpisów i bieżących informacji, JESTEM I DZIAŁAM:) Mam już za sobą dwie powakacyjne próby naszego zespołu, pierwsze Spotkanie Niebanalne z paniami, warsztaty wakacyjne z dziećmi, których efektem jest kolejna książeczka z bajkami i pięknymi ilustracjami, a także przygotowuję się do kontynuacji warsztatów bajkowych, z którymi startuję na nowo od października br., oraz mam w planie duże przedsięwzięcie aktywizujące społeczność lokalną. Szczegóły poszczególnych działań będę zamieszczała sukcesywnie, w miarę postępów w przygotowaniach, a także w kolejności ich następowania w czasie.

W dniu dzisiejszym w Galerii pod Schodami DDK SM Czechów odbędzie się próba otwarta przedstawienia "Pasja jest kobietą", które stanowi zarazem efekt i podsumowanie naszych dotychczasowych "Spotkań niebanalnych". Rozpoczęcie o godz.18. Szczegóły na plakacie.

Próba otwarta odbyła się:) Moje refleksje na jej temat znajdziecie w zakładce "niebanalnie". Tam też informacja na temat nazwy, jaką na fali moich babskich spotkań żeśmy wymyślili. Nasz zespół od dziś funkcjonuje pod nazwą: NIEBANALNI:)

Ponieważ nie zaangażowaliśmy nikogo w roli kamerzysty, fakt, że mamy te nagrania zawdzięczamy wyłącznie jednej z jego uczetniczek. Dziękujemy Ci Olu:)

Poniżej pierwszy krótki filmik ze spotkania. Już wkrótce kolejne. Oglądajcie i komentujcie śmiało:)

Chcesz obejrzeć więcej?