Zapraszam wszystkich miłośników poezji i całkiem dobrego (choć prawie w całości amatorskiego:)) grania i śpiewania na moje spotkanie autorskie. Odbędzie się ono w Dzielnicowym Domu Kultury Czechów w najbliższy piątek - 7 czerwca. Startujemy o godzinie 18. Nie może Was tam zabraknąć:)

Już po raz drugi spotykamy się, aby zaprezentować i wypromować zarazem utwory z mojego drugiego tomiku "Kram z myślami". Nie zabraknie wierszy poważnych i tych zabawnych, dla dojrzałych duchem i dla dzieci. Podobnie, jak dwa miesiące temu, nie zabraknie także piosenek, do których słowa a także muzykę w większości ułożyłam samodzielnie. Ja postaram się zaśpiewać najlepiej jak potrafię, a zagrają dla mnie i dla Was: Tomasz Szczepaniak, Paweł Szczepaniak oraz Marcin Kojder.

kasia plakat miastopoezji www

 

 

Dziś wzięliśmy udział wyjątkowym wydarzeniu. Domem Kultury Skarpa na niespełna dwie godziny zawładnęła poezja koncertowa adresowana głównie do dzieci. A wykonywana zarówno przez dorosłych (duże dzieci;)), jak i niezwykłych młodych twórców.

Już jutro (poniedziałek) o godz. 18:00 w sali nr 16 w DDK SM "Czechów", rozpocznie się kolejne "Spotkanie niebanalne". W związku z tym ponownie zapraszamy wszystkie "Mamy i inne zacne Damy" do udziału w naszym autorskim projekcie. W trakcie majowych spotkań będzie to twórcza prezentacja naszych dotychczasowych rozważań i dyskusji, do której inspiracją mają być kolejne rozmowy i Wasze/nasze pomysły:)

W minioną środę (29 maja br.) odbyły się warsztaty podsumowujące nasze dotychczasowe Spotkania Bajkowe w DDK Czechów. Dzieci po wysłuchaniu wiersza o Czarodzieju rysowały własne marzenia a następnie wzięły udział w zabawie muzycznej, jaką udało nam się przeprowadzić dzięki wsparciu moich niezastąpionych gitarzystów:)

Drugie spotkanie niebanalne za nami. A trzecie tuż tuż. Zapraszamy już w najbliższy poniedziałek (22 kwietnia) na godzinę 18 do DDK SM Czechów. Przyjdź, daj się wciągnąć w niebanalne rozmowy na niebanalne tematy.