Dziś wzięliśmy udział wyjątkowym wydarzeniu. Domem Kultury Skarpa na niespełna dwie godziny zawładnęła poezja koncertowa adresowana głównie do dzieci. A wykonywana zarówno przez dorosłych (duże dzieci;)), jak i niezwykłych młodych twórców.

W minioną środę (29 maja br.) odbyły się warsztaty podsumowujące nasze dotychczasowe Spotkania Bajkowe w DDK Czechów. Dzieci po wysłuchaniu wiersza o Czarodzieju rysowały własne marzenia a następnie wzięły udział w zabawie muzycznej, jaką udało nam się przeprowadzić dzięki wsparciu moich niezastąpionych gitarzystów:)

Drugie spotkanie niebanalne za nami. A trzecie tuż tuż. Zapraszamy już w najbliższy poniedziałek (22 kwietnia) na godzinę 18 do DDK SM Czechów. Przyjdź, daj się wciągnąć w niebanalne rozmowy na niebanalne tematy.

Już jutro (poniedziałek) o godz. 18:00 w sali nr 16 w DDK SM "Czechów", rozpocznie się kolejne "Spotkanie niebanalne". W związku z tym ponownie zapraszamy wszystkie "Mamy i inne zacne Damy" do udziału w naszym autorskim projekcie. W trakcie majowych spotkań będzie to twórcza prezentacja naszych dotychczasowych rozważań i dyskusji, do której inspiracją mają być kolejne rozmowy i Wasze/nasze pomysły:)

Działo się cudnie, choć stres silnie dał mi się we znaki. Spotkanie autorskie promujące wiersze i piosenki zawarte w tomiku "Kram z myślami" (który ukaże się lada moment:)) mamy już za sobą. Czuję jednocześnie ulgę, satysfakcję i niedosyt. Ten ostatni spowodowany niedostatecznym kontaktem z moim prawdziwym "ja" w trakcie wykonywania piosenek. Nie wiem, kto przejął władanie nad moim głosem, ale na pewno nie zaśpiewał tak, jakbym tego sobie życzyła;)