Wreszcie nadszedł ten dzień... już ponad miesiąc temu;)... kiedy mogłam powiedzieć: "Mam!". "Mam pierwsze trzy, profesjonalne nagrania moich piosenek!". Tak długo czekałam na tą chwilę... i co? I nic.

Okazuje się, że życie bezlitośnie pochłania każdą minutkę, godzinę..., jakiej z założenia, z zastrzeżeniem, z ponagleniem nie pchniemy ku realizacji własnych pasji. Wystarczy, że "nie musimy" iść na próbę, "nie musimy" ćwiczyć po stokrotoć jednego utworu, by jak najlepiej go nagrać, "nie musimy" siadać każdego dnia z gitarą, choćby się waliło i paliło... I już podstępny chochlik codzienności odbiera nam wszelką radość z muzykowania:( Kradnąc czas, który pragnęlibyśmy wykorzystać zgoła inaczej.

Ale ja nie zamierzam się poddać. Już jutro umieszczę na tejże stronie oraz na świeżo założonej stronce na FB https://www.facebook.com/kasiowamuzyka/ link do jednej ze wspomnianych piosenek. Mam nadzieję, że nagranie spotka się z Waszym zainteresowaniem i jeszcze większą, że Wam się spodoba i zechcecie przesłuchać je nie raz, nie dwa, ale dużo dużo więcej razy oraz podzielić się nim ze swoimi znajomymi. W takim razie do jutra;)