Zapraszamy kobiety chcące spędzić czas niebanalnie do udziału w spotkaniach, jakie już od najbliższego poniedziałku odbywać się będą w DK ABC Czechów w Lublinie. Natomiast te, które z przyczyn od nich niezależnych (jak np. odległość) w spotkaniach uczestniczyć nie będą mogły, zapraszamy do śledzenia na bieżąco, na niniejszej podstronie naszych kobiecych, niebanalnych poczynań.

niebanalnie

Zaczęło się od spotkań w Klubie Przedszkolaka. A właściwie na korytarzu DK, gdzie wraz z kilkoma innymi matkami czekałam aż zakończą się zajęcia, w których brała udział moja córka. Tam się poznałyśmy i myślę, że tam zaczęła kiełkować wzajemna sympatia.

Potem jedna grupa w przedszkolu, teraz ta sama klasa... W międzyczasie dołączyły do naszego grona dwie kolejne, niebanalne kobiety. A teraz liczymy na to, że uda nam się zarażać kolejne mamy i nie-mamy naszymi pomysłami.

Spytacie: "Jakie to pomysły?". Myślę, że chodzi nam przede wszystkim o współodczuwanie. Chcemy pokazać innym to, czego same doświadczamy, czyli budzić bądź utwierdzać w innych kobietach świadomość drzemiącego w nich potencjału, a także wsparcia, jakie niesie ze sobą poczucie bycia członkiem grupy. Grupy kobiet świadomych własnej wartości, bądź świadomie tej wartości poszukujących. Grupy kobiet chcących doświadczać i przeżywać coś więcej niż codzienne "od - do". Grupy kobiet chcących i potrafiących czerpać z wzajemnych doświadczeń.