Już jutro (poniedziałek) o godz. 18:00 w sali nr 16 w DDK SM "Czechów", rozpocznie się kolejne "Spotkanie niebanalne". W związku z tym ponownie zapraszamy wszystkie "Mamy i inne zacne Damy" do udziału w naszym autorskim projekcie. W trakcie majowych spotkań będzie to twórcza prezentacja naszych dotychczasowych rozważań i dyskusji, do której inspiracją mają być kolejne rozmowy i Wasze/nasze pomysły:)

Chcemy łączyć mile i ciekawie spędzany czas z dobrą zabawą, ale także nieść przesłanie innym kobietom. Jakie? Że każda z nas nosi w sobie twórczy potencjał, jakiego często nie jesteśmy nawet świadome. A może po prostu zapominamy o nim, gdy codzienność rozpycha się łokciami w naszej samoświadomości? Zazwyczaj wiemy, kim nie chciałybyśmy być, ale czy wiemy kim być byśmy chciały? Albo jeszcze lepiej, kim być możemy?

Brzmi to górnolotnie? Być może, ale zapewniam, że istotą naszych spotkań (oprócz już skrystalizowanych pomysłów) jest poszukiwanie. W sobie i w innych tego, co niebanalne, czyli nietuzinkowe i nieprzeciętne. Każda z nas znajdzie w sobie coś takiego. Nieprawdaż?