W minioną środę (29 maja br.) odbyły się warsztaty podsumowujące nasze dotychczasowe Spotkania Bajkowe w DDK Czechów. Dzieci po wysłuchaniu wiersza o Czarodzieju rysowały własne marzenia a następnie wzięły udział w zabawie muzycznej, jaką udało nam się przeprowadzić dzięki wsparciu moich niezastąpionych gitarzystów:)

Owocem kilkumiesięcznej pracy stała się książeczka, wydrukowana dzięki wsparciu Pań z DDK, którą każde z dzieci otrzymało jako pamiątkę z zajęć, ale także zachętę do udziału w kolejnych. Znalazły się tam bowiem nie tylko teksty napisanych przeze mnie bajek, ale także bajkowierszyki pisane do ilustracji wykonywanych przez dzieci. To dzięki nim książeczka jest tak kolorowa i ciekawa. I to owe ilustracje, a właściwie ich autorzy stawali się niejednokrotnie źródłem natchnienia do kolejnych spotkań.

Mam nadzieję, że w najbliższych dniach uda mi się dołączyć do zakładki "dla dzieci" obszerniejszą relację oraz kilka zdjęć z ostaniego spotkania. A może fragment książeczki, jaką udało nam się stworzyć w wyniku naszych (nie)codziennych spotkań? :)