Któż z nas nie chciałby mieć dobrego sąsiada? Zapewne są tacy, którzy takiego sąsiada już "posiadają" bądź sami "są takim sąsiadem":) A cóż to właściwie znaczy, "być dobrym sąsiadem"? Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest dosyć złożona. Ja będę starała się znaleźć ją wspólnie z dziećmi, które w najbliższą sobotę - 12 października, wezmą udział w moich bajkowych warsztatach. Natomiast wszyscy pozostali będą mogli zrobić to korzystając z innych form przygotowanych na ten dzień przez DDK SM Czechów w Lublinie, bądź zwyczajnie prowadząc rozmowy w pasażowej kawiarence.

W ramach imprezy, o której tutaj mowa, około godziny 14, odbędzie się także krótki koncert naszego zespołu - Niebanalni. Gorąco zapraszamy.

Będzie okazja, aby zapoznać się z kolejnymi piosenkami, które okołowakacyjnie, ale także już całkiem jesiennie, wyśpiewały się w mojej głowie. Jak zwykle proszę o wyrozumiałość i niezbyt surowe ucho, ponieważ wciąż nie możemy poświęcać się swojej pasji z takim zaangażowaniem jak byśmy chcieli. Kiedy zaproszono nas do udziału w imprezie, nie mogliśmy odmówić Pani Basi (P.Dyrektor DDK SM Czechów), która stale nas dopinguje i umożliwia "próbowanie się" z niebanalnymi pomysłami przy niedostatkach umiejętności, jakie staramy się wytrwale pomniejszać:)

Impreza stanowi inaugurację projektu "My SąSąsiedzi" finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Szczegóły na plakacie umieszczonym poniżej.

mysasaPlakat