Po pierwsze zmienia się miejsce naszych cotygodniowych spotkań. Od minionego poniedziałku jest nim sala nr 6, na piętrze, na końcu korytarza:) Myślę, że wszyscy zainteresowani, a właściwie "wszystkie zainteresowane" trafią bez problemu.

Zastanawiam się, czy to nowe miejsce spotkań tak na mnie wpłynęło, że przyszedł mi do głowy teatr i zaszył się tam już na dobre? Czy stało się to już na długo przedtem? Niemniej ogłaszamy wszem i wobec, że odtąd nasze spotkania przyjmą jednak tearalny charakter. Niekoniecznie w sensie naszych zachowań, ale ze względu na tematykę i postanowienie, by dalej kroczyć tą drogą do wyrażania siebie i prześwietnej wspólnej zabawy.

Czyli TAKoN - Teatr Amatorski Kobiet Niebanalnych zaczyna oficjalnie swoją działalność. Najpierw planujemy dopracować i zaprezentować przedstawienie pt. "Pasja jest kobietą", które niektórzy z Was mieli już okazję oglądać w postaci próby otwartej, a następnie (bądź już teraz, niejako równolegle) pracować nad kolejnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety chcące: po pierwsze - spędzać miło i twórczo czas, w przemiłym i twóczym towarzystwie, po drugie - dzielić się z nami swoimi pomysłami, ale także teatralizować wspólnie rzeczywistość i wreszcie po trzecie - odegrać swoje życiowe role:)

Kolejne spotkanie już w najbliższy poniedziałek 14 października. Przyjdź, zobacz, sprawdź, poczuj, doświadcz... bądź z nami:)