W najbliższą sobotę - 16 listopada br. o godz.17 w DDK SM Czechów, w Galerii pod Schodami rozpocznie się wyjątkowe Spotkanie Niebanalne. Wyjątkowe pod wieloma względami.

Po pierwsze ze względu na "występowy charakter":) oraz obecność wszystkich, którzy zechcą towarzyszyć nam tego wieczoru w charakterze interaktywnej widowni. Po drugie ze względu na obecność osób z nami zaprzyjaźnionych, czyli członków mojego zespołu: Tomka i Pawła Szczepaniaka oraz Marcina Kojdera; "nowych" osób aspirujących już całkiem serio do udziału w naszych działaniach, oraz nas wszystkich (w komplecie - z czym zwykle różnie bywa), które dotychczas współtworzyłyśmy nasz kobiecy, niebanalny zespół. Po trzecie ze względu na fakt, iż każda z nas zaprezentuje COŚ w trakcie spotkania. Innymi słowy, będziemy aktywnie uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu, podobnie jak w każdym innym poniedziałkowym "zlocie" w DDK. I wreszcie po czwarte, ze względu na pewien przełom w naszych działaniach, o którym nie omieszkamy Was poinformować i zaprosić jednocześnie do udziału w kolejnych twórczych aktywnościach.

Dodatkowo przygotowałyśmy dla wszystkich przybyłych niebywałą atrakcję w postaci wspólnej zabawy słowem, której efekty zostaną przez nas nagrodzone:)

A po zakończeniu części artystycznej zaprosimy na poczęstunek, jaki zamierzamy wspólnymi siłami przygotować (a może raczej "skompletować", "skomponować", czy też "zapewnić";)).

Nie może Was tam zabraknąć! Szukajcie szczegółow na plakacie umieszczonym w zakładce "aktualnie".

A dlaczego akurat "Euterpe bez aulosa"? Tą zagadkę pozostawię Wam do rozwiązania. Kiedy spotkamy się w sobotę będzie okazja, by skonfrontować Wasz pomysł na jej rozwiązanie z naszym wyobrażeniem.