Już jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się przedświąteczne Spotkanie Niebanalne w konfrontacji z widzem. Zaprezentujemy krótką formę teatralną według mojego scenariusza, który pisałam działając pod wpływem natchnienia "dopadającego mnie" po naszych niebanalnych, poniedziałkowych wieczorach.

Od kilku tygodni zmieniliśmy miejsce sportkań i jest nim obecnie Sala nr 6 w DDK SM Czechów. Choć trzeba przyznać, że ostatnio dużo więcej czasu spędzaliśmy na Sali Widowiskowej przygotowując się do jutrzejszego, wyjątkowego z wielu względów wydarzenia. Pomijając fakt, iż stanowi ono część organizowanej przeze mnie inicjatywy pod hasłem "Świąteczna Integracja" (o czym możecie przeczytać w zakładce "aktualnie") muszę zaznaczyć, iż będzie to pierwszy występ sceniczny (a drugi w ogóle) z udziałem mężczyzn.

W związku z pojawieniem się męskiego pierwiastka w naszym zespole (w liczbie trzech, przy czym jeden jeszcze się broni...:P) musiałyśmy dokonać zmiany jego nazwy. Odtąd jesteśmy ATON-em, czyli Amatorskim Teatrem Osób Niebanalnych. Co Wy na to?

Przyjdźcie i sami się przekonajcie, co też przygotowaliśmy dla Was na ten przedświąteczny czas:)