W związku z pojawieniem się męskiego pierwiastka w naszym zespole (w liczbie trzech, przy czym jeden jeszcze się broni...:P) musiałyśmy dokonać zmiany jego nazwy. Odtąd jesteśmy ATON-em, czyli Amatorskim Teatrem Osób Niebanalnych. Co Wy na to? Nadal spotykamy się w poniedziałki o godzinie 18-stej w sali nr  DDK SM Czechów. Czasami można nas tam zastać także w czwartek po 18-stej.

Udało nam się już zadebiutować występem, jaki odbył się w ramach akcji "Święteczna Integracja", którą organizowałam w grudniu w DDK SM Czechów. Przedstawienie pt. "Przedświąteczny szoł" w oparciu o mój scenariusz oraz wyreżyserowane właściwie wspólnymi siłami przy wsparciu Pani Grażyny Przysuchy (za które gorąco dziekujemy), spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Spodobaliśmy się i zarazem zaskoczyliśmy swoich bliskich i przyjaciół na tyle, że zrodził się pomysł pokazania się raz jeszcze w tym przedświątecznym, choć w istocie już po... scenicznym programie.

Kiedy? Mam nadzieję, że jeszcze w ferie, może tuż po. Na pewno w oparciu o nieznacznie poszerzony scenariusz, ale to niespodzianka dla tych, którzy już widzieli a chcieliby zobaczyć coś więcej:) Jak tylko ustalimy datę, poinformuję o tym w zakładce "aktualnie". Póki co kilka słów o nas...

Działamy prężnie i z nie słabnącym entuzjazmem. Tym większym, im więcej ciepłych słów otrzymujemy od coraz szerszego grona dopingujących nam i wspierajacych nas życzliwych duszyczek. Ponadto pojawiają się kolejne osoby aspirujące do udziału w naszych spotkaniach, a co za tym idzie do przełamywania wraz z nami stresu związanego z występami przed publicznością oraz z koniecznością odgrywania innych ról niż te grane na co dzień na potrzebę relacji, w które wchodzimy:)

Czym jest ATON? Zachęcamy do sprawdzenia. Podobnie, jak "on" chcemy emanować, zarażać innych swoją pasją i poprzez to pokazywać, że można niebanalnie spędzać czas oddając się równie niebanalnym aktywnościom po to, by przekazać światu coś ważnego, pomimo dosyć lekkiej pozornie formy, jaką proponujemy. 

W końcu nasz ATON ma być przede wszystkim dobrą zabawą:)