Wiem wiem, święta już dawno za nami. No może nie tak dawno jeszcze, ale na pewno nie zdążyłam z życzeniami:) Na nic teraz zda się tłumaczenie, szukanie uzasadnień, oczu mydlenie... Święta minęły i tyle w tym temacie, lecz życzenia noworoczne na pewno, podobnie jak ja, nadal sobie i innym składacie:)

Dlatego przyjmijcie tych kilka wersów, które poniżej zamieściłam. I wybaczcie, proszę raz jeszcze, że z życzeniami świątecznymi się spóźniłam:)

W Nowym Roku, krok po kroku,
pośród zwykłych spraw natłoku,
niech się dzieje, niech się darzy,
niech odważnie nam się marzy.

Bądźmy pełni entuzjazmu,
byle dalej od marazmu!
Wszak to życie gna drogami,
które wybieramy sami.

choinka

 

Tą choinkę wykonały dzieci uczęszczające na moje warsztaty bajkowe w DDK. Czyż nie jest piękna? Zrobiliśmy ją podczas ostatnich przedświątecznych zajęć "Bajki (nie)codzienne", jako kartkę z życzeniami, jaką przekazaliśmy na ręce Pani Basi Kotowskiej z prośbą o umieszczenie w widocznym miejscu, tak aby wszyscy odwiedzający Dom Kultury mogli ją podziwiać:) Pani Basia prośbę spełniła i nasza piękna choineczka zawisła na korytarzu DDK.

Dziękuję Kubie i Oli, Paulince, Jasiowi, Mai i Jagodzie oraz Gosi i Babci Paulinki za to cudowne Bożonarodzeniowe, iście bajkowe drzewko:)