Udało się:) Wzięliśmy udział w Przeglądzie Festiwalowym - III edycja "Strojne w biel" i zajęliśmy III miejsce. Całkiem dobrze, jak na pierwszy tego typu występ:P

Tym bardziej, że ledwie rok temu, podczas II edycji Festiwalu, gdzie byliśmy obecni jedynie w charakterze widowni, żartowaliśmy (ja z mężem), że za rok my też będziemy "tak występowali". Miałam wtedy na swoim koncie zaledwie dwie piosenki. Jeszcze totalnie surowe i niedopracowane. I szczerze mówiąc, nie wyobrażałam sobie nas w tej roli, tak na serio...

Kiedy pomyślę, jak wielki stres towarzyszył mi podczas pierwszej, publicznej prezentacji części moich piosenek, która nastąpiła w kwietniu 2013 roku, to naprawdę trudno mi uwierzyć, że jesteśmy obecnie tu gdzie jesteśmy i mamy przed sobą perspektywę kolejnych występów, a za sobą wiele ciepłych słów i pozytywnych ocen:)

Dziękujemy z całego serca:)

Jeśli ktoś ma ochotę posłuchać, zamieszczam poniżej linki do nagrań z występu konkursowego. Fonia taka sobie, ponieważ aparat, którym nagrywała nas córka też najwyższych lotów nie jest:) Mam jednak nadzieję, że kiepska jakość nagrań nie przeszkodzi Wam w dotarciu do sedna, czyli dostrzeżeniu ogromnej pasji i chęci dzielenia się z innymi własną twórczością, jaka nam towarzyszy:)

I jeszcze jedno! Wystąpiliśmy po raz pierwszy pod nazwą "MUZYkanty". A w skład zespołu już oficjalnie wchodzą: ja:) (wokal), Tomek Szczepaniak (gitara akustyczna), Paweł Szczepaniak (gitara akustyczna), Marcin Kojder (instrumenty perkusyjne), Karolina Ludwikowska (gitara basowa).

http://www.youtube.com/watch?v=APLbPtjMJek
http://www.youtube.com/watch?v=8-nAMhJtNrc