Kochani, już w najbliższy piątek - 7 lutego o godz.18:00, będziecie mogli wziąć udział w wyjatkowym wydarzeniu. Po raz drugi zaprezentujemy swoje autorskie przedstawienie na deskach DDK SM Czechów.

Tytuł oraz zawartość ulegly lekkiej modyfikacji. Nie będzie to już bowiem "przedświąteczny", a "świateczny szoł", z racji czasu, jaki upłynął od okołoświątecznej bieganiny, a od strony scenariusza, do wersji pierwotnej dołożyliśmy część poświęconą szałowi okołosylwestrowemu.

Warto. Tak mogę jednym słowem zaprosić:) Świetna zabawa, dystans do rzeczywistości i do nas samych oraz niepowtarzalna atmosfera GWARANTOWANE. Znowu będziemy starali się zarażać entuzjazmem, a jednocześnie przekazywać ważkie treści pod płaszczykiem tekstów zabarwionych lekką ironią i dobrym humorem.

A że święta już dawno za nami i o szle przedświątecznym prawie już nie pamiętamy...? To szczegół. Któż z nas nie powróci chętnie na chwil kilka do tej atmosfery? Poza tym, teraz możemy na ówczesne szaleństwo spojrzeć z większym dystansem, co może nam tylko pomóc w odbiorze:)

plakat przedstawienie04022014