Po "małym-wielkim" sukcesie podczas Przeglądu, który odbył się nieco ponad tydzień temu, przyszedł czas na prezentację dotychczasowych dokonań naszego zespołu. Już w najbliższą sobotę, 8 lutego o godz. 20 zabierzemy Was w niezwykłą podróż do krainy wrażliwości bogatej w dźwięki oraz słowa zapadające głęboko w pamięć. Spotkajmy się w Zielonym Talerzyku na ul.Obrońców Pokoju 23.

Każda piosenka ma swoją historię, każda powstała pod wpywem czegoś lub kogoś, do każdej mam osobisty stosunek i dlatego staram się je wyśpiewywać tak, aby przede wszystkim dało się odczuć ich autentyzm. Postaram się pokrótce wprowadzić wszystkich obecnych w świat własnej twórczości. Trochę na poważnie, a trochę z przymrużeniem oka, ponieważ mamy w repertuarze także utwory o lekkim zabarwieniu humorystycznym.

Nie kantujemy, mimo kantów pojawiających się w nazwie zespołu. Są one wynikiem ciągłego dopracowywania utworów, w naszym generalnie amatorsko-muzycznym gronie. A także komunikują swego rodzaju "pazur", jaki nie pozwala nam klasyfikować samych siebie jako twórców poezji śpiewanej. A jak moglibyśmy się sklasyfikować? Wy nam to powiedzcie:)

MUZYkanty zagrają w składzie: Katarzyna Szczepaniak (wokal), Tomasz Szczepaniak i Paweł Szczepaniak (gitary akustyczne), Marcin Kojder (instrumenty perkusyjne), Karolina Ludwikowska (gitara basowa).

plakat muzykanty