Już po raz drugi mam przyjemność przeprowadzić akcję "Świąteczna Integracja" w DDK SM Czechów. Akcja rozpocznie się już w środę 10 grudnia, o godz. 16:15 poprzez warsztaty dla małych i dużych, w czasie których będziemy wspólnie wykonywali kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, a także układali życzenia.


Najpiękniejsze kartki oraz życzenia zostaną nagrodzone, a jedna z nich (podobnie jak w ubiegłym roku) trafi, w formie życzeń adresowanych do mieszkańców, do każdego bloku na naszym Osiedlu.

W czasie trwania warsztatów, w ramach działania 'Nasze Wspólne Choinki' będziemy także przystrajali drzewko, które zostanie później umieszczone na balkonie DK. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w piątek 12 grudnia, tuż po przedstawieniu pt."Przedświąteczny szoł", które rozpocznie się o godz.18 w Sali Widowiskowej. Jest to przedstawienie, z którym debiutowaliśmy w minionym roku jako ATON, czyli Amatorski Teatr Osób Niebanalnych. W związku z entuzjastycznym przyjęciem ze strony widowni, postanowiliśmy je zaprezentować ponownie. Autorką scenariusza jestem ja, reżyserujemy w zasadzie wspólnie, oprawę muzyczną przygotowała Irenka Bogucka, a obsada na plakacie poniżej:) 

Zapraszamy serdecznie:) Na wszystkie działania wstęp wolny.

swiateczna integracja2014 v2