W sobotę 24 stycznia, od godz. 20 zagramy ponownie w Pizzerii "EncePence" na Czechowie. Nasz październikowy koncert w tym miejscu spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i, ku naszej wielkiej uciecze, widownia dopisała:) Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Że zechcecie spędzić z nami te dwie godziny w miejscu, które niewątpliwie jest bardzo atrakcyjne. Przytulne, a jednocześnie przestronne. Jeśli ktoś tylko zechce, może spokojnie pobujać się, albo poskakać w rytm naszych piosenek:)

Zagramy zarówno piosenki sprzed roku i jeszcze starsze, jak i nowe kompozycje. Nad jedną z nich właśnie pracujemy, więc myślę, że w czasie koncertu będziemy mogli po raz pierwszy zaprezentować ją "światu". To kolejny nieco inny utwór... Szukając inspiracji do piosenek nie tylko studiuję życie, ale także słucham różnorodnej muzyki. I jakoś tak słowa układają się w melodie, że każda z nowych piosenek wnosi ze sobą coś świeżego. Warto przyjść, posłuchać i poczuć, pozwolić się porwać niezwykłej atmosferze.

Dla mnie każdy koncert jest oderwaniem się od codzienności, wejściem na inny poziom odczuwania. Kiedy odkrywanie przed publicznością własnych emocji i uczuć jest niczym innym, jak dzieleniem się nimi po to, by mogły powrócić pod postacią pozytywnej energii zasilającej nas i Was, uskrzydalającej, sprawiającej, że codzienność aż tak nużącą nie jest...

Zapraszamy serdecznie:)

plakat-24012015 m