Można śmiało powiedzieć, że tutaj wszystko się zaczęło. Z początku nieśmiało, od prezentacji własnych wierszy (z ogromną tremą...), poprzez wieczory mówiono-śpiewane, teatr amatorski, zajęcia dla dzieci, aż po zespół muzyczny.

Wszyscy jesteśmy amatorami, z mniejszym lub większym doświadczeniem muzycznym. Ja śpiewam w zasadzie od dwóch lat i sprawia mi to coraz większą przyjemność:) Dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym znaleźć lepszy sposób dla wyrażania własnych uczuć (o kupie dobrej zabawy, jaką jest niemal każda próba i koncert, nie wspominając;-)). Od początku powtarzam, że to doskonała odskocznia od monotonii dnia codziennego, obowiązków, zmartwień, mniejszych lub większych problemów.

Dom Kultury na Czechowie to nie tylko miejsce, w którym większość z nas po raz pierwszy zaprezentowała się na scenie, ale także stałe miejsce naszych prób. Już po raz trzeci w jeden z wiosennych wieczorów będzie można przyjść i posłuchać, jak się zmieniamy, jak rozwija się nasza twórczość, jak my sami otwieramy się na to niezwykłe doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy! Miejsce niezwykle przyjemne, siedzenia wygodne, warunki na sali świetne. Nic tylko przyjść, zapaść się w fotel i wejść na tych kilka chwil do naszego świata:-)

PlakatDK1004