Znajdziecie tutaj niebanalne relacje z niebanalnych spotkań. Głównie tych odbywających się w Osiedlowym Domu Kultury ABC Czechów, ale nie tylko. Ponieważ każde spotkanie o mniej lub bardziej warsztatowym charakterze jest niebanalne. Oczywiście za sprawą jego uczestników:)

Zachęcam do lektury i śledzenia moich/naszych poczynań oraz do uczestnictwa w spotkaniach. Informacje o najbliższych spotkaniach zamieszczam na bieżąco w zakładce "aktualnie".

To temat pierwszego "Spotkania niebanalnego", jakie odbyło się w poniedziałek, 18 marca br. w DDK SM Czechów. Okazało się, że nawet znając się od dawna (jak niektóre z nas, obecnych na spotkaniu) wiemy niewiele, albo prawie nic o własnych pasjach. O tym, co odmienne, co wyróżnia nas, co dodaje nam skrzydeł i stanowi o sposobie, w jaki przecieramy własny szlak do szczęścia. 

Zapraszamy kobiety chcące spędzić czas niebanalnie do udziału w spotkaniach, jakie już od najbliższego poniedziałku odbywać się będą w DK ABC Czechów w Lublinie. Natomiast te, które z przyczyn od nich niezależnych (jak np. odległość) w spotkaniach uczestniczyć nie będą mogły, zapraszamy do śledzenia na bieżąco, na niniejszej podstronie naszych kobiecych, niebanalnych poczynań.