Już dziś o godz. 18 na Sali Widowiskowej DDK SM Czechów rozpocznie się wieczór autorski naszej koleżanki z teatru, kobiety nietuzinkowej, która mimo zacnego już wieku tworzy i komponuje utwory niełatwe, niebanalne i nieraz przesłaniem zbliżone bardziej do "ryczącej trzydziestki" niż siedemdziesiątki. 

W sobotę 24 stycznia, od godz. 20 zagramy ponownie w Pizzerii "EncePence" na Czechowie. Nasz październikowy koncert w tym miejscu spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i, ku naszej wielkiej uciecze, widownia dopisała:) Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Że zechcecie spędzić z nami te dwie godziny w miejscu, które niewątpliwie jest bardzo atrakcyjne. Przytulne, a jednocześnie przestronne. Jeśli ktoś tylko zechce, może spokojnie pobujać się, albo poskakać w rytm naszych piosenek:)

Jakiś czas temu Paweł, który rozpoczynał wraz ze mną i Tomkiem (moim mężem) naszą muzyczną przygodę, stwierdził, że chciałby znowu z nami zagrać. Ale tak jak dawniej, czyli w zasadzie akustycznie, na dwie gitary i wokal. Pomysł nam się spodobał i tak oto, już w najbliższy piątek, 5 grudnia br. będzie można usłyszeć nas i zobaczyć w tej, nieco innej odsłonie w "Między Słowami" na Rybnej 4. Początek koncertu o godz. 19. Zapraszamy:)

Już po raz drugi mam przyjemność przeprowadzić akcję "Świąteczna Integracja" w DDK SM Czechów. Akcja rozpocznie się już w środę 10 grudnia, o godz. 16:15 poprzez warsztaty dla małych i dużych, w czasie których będziemy wspólnie wykonywali kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, a także układali życzenia.

Już w najbliższy piątek - 28 listopada poprowadzę finał Konkursu "Wolność dla wiersza" w Kawiarni Księgarni "Między Słowami" na ul.Rybnej 4 w Lublinie. A tuż po jego zakończeniu wystąpię wraz ze swoim zespołem.