Można śmiało powiedzieć, że tutaj wszystko się zaczęło. Z początku nieśmiało, od prezentacji własnych wierszy (z ogromną tremą...), poprzez wieczory mówiono-śpiewane, teatr amatorski, zajęcia dla dzieci, aż po zespół muzyczny.

Wszyscy jesteśmy amatorami, z mniejszym lub większym doświadczeniem muzycznym. Ja śpiewam w zasadzie od dwóch lat i sprawia mi to coraz większą przyjemność:) Dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym znaleźć lepszy sposób dla wyrażania własnych uczuć (o kupie dobrej zabawy, jaką jest niemal każda próba i koncert, nie wspominając;-)). Od początku powtarzam, że to doskonała odskocznia od monotonii dnia codziennego, obowiązków, zmartwień, mniejszych lub większych problemów.

Dom Kultury na Czechowie to nie tylko miejsce, w którym większość z nas po raz pierwszy zaprezentowała się na scenie, ale także stałe miejsce naszych prób. Już po raz trzeci w jeden z wiosennych wieczorów będzie można przyjść i posłuchać, jak się zmieniamy, jak rozwija się nasza twórczość, jak my sami otwieramy się na to niezwykłe doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy! Miejsce niezwykle przyjemne, siedzenia wygodne, warunki na sali świetne. Nic tylko przyjść, zapaść się w fotel i wejść na tych kilka chwil do naszego świata:-)

PlakatDK1004

Już dziś o godz. 18 na Sali Widowiskowej DDK SM Czechów rozpocznie się wieczór autorski naszej koleżanki z teatru, kobiety nietuzinkowej, która mimo zacnego już wieku tworzy i komponuje utwory niełatwe, niebanalne i nieraz przesłaniem zbliżone bardziej do "ryczącej trzydziestki" niż siedemdziesiątki. 

Już po raz drugi mam przyjemność przeprowadzić akcję "Świąteczna Integracja" w DDK SM Czechów. Akcja rozpocznie się już w środę 10 grudnia, o godz. 16:15 poprzez warsztaty dla małych i dużych, w czasie których będziemy wspólnie wykonywali kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, a także układali życzenia.

W sobotę 24 stycznia, od godz. 20 zagramy ponownie w Pizzerii "EncePence" na Czechowie. Nasz październikowy koncert w tym miejscu spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i, ku naszej wielkiej uciecze, widownia dopisała:) Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Że zechcecie spędzić z nami te dwie godziny w miejscu, które niewątpliwie jest bardzo atrakcyjne. Przytulne, a jednocześnie przestronne. Jeśli ktoś tylko zechce, może spokojnie pobujać się, albo poskakać w rytm naszych piosenek:)

Jakiś czas temu Paweł, który rozpoczynał wraz ze mną i Tomkiem (moim mężem) naszą muzyczną przygodę, stwierdził, że chciałby znowu z nami zagrać. Ale tak jak dawniej, czyli w zasadzie akustycznie, na dwie gitary i wokal. Pomysł nam się spodobał i tak oto, już w najbliższy piątek, 5 grudnia br. będzie można usłyszeć nas i zobaczyć w tej, nieco innej odsłonie w "Między Słowami" na Rybnej 4. Początek koncertu o godz. 19. Zapraszamy:)