Kochani zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w Konkursie Koncertowym podczas tegorocznych Metamorfoz Sentymentalnych! To już w najbliższą sobotę od godziny 15-stej. Poniżej zamieszczam link do strony, na której umieszczono kolejność występów:

http://www.metamorfozysentymentalne.pl/konkurs.html

Przybywajcie i wspierajcie, bo stresa mamy olbrzymiego. Jury zacne, podobnie jak towarzystwo rywalizujące... a dla nas to pierwsza tak duża impreza, w której weźmiemy udział. Damy z siebie wszystko, ale potrzebujemy Waszego wsparcia!

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić na koncert naszego zespołu. MUZYkanty, czyli ja, moja twórczość, muzyka Pawła, Tomka, Marcina i Karoliny oraz pozytywna energia spotkają się z Wami już jutro o godz. 19. Nie może Was tam zabraknąć:)

Po raz kolejny MUZYkanty zapraszają na koncert do "Zielonego Talerzyka":) Wszyscy, którzy mieli już okazję nas posłuchać wiedzą, czego się spodziewać. Tych natomiast, którzy nie wiedzą "z czym to się je" zachęcam do posłuchania nagrań z poprzedniego koncertu:

http://www.youtube.com/user/trszczepaniak/videos Ich jakość generalnie pozostawia wiele do życzenia, ale myślę, że jest coraz lepiej... generalnie:)

To tytuł kolejnego, a zarazem najnowszego przedstawienia, jakie Grupa Teatralna ATON zaprezentuje już w najbliższy piątek w DDK SM Czechów.

Pierwszy koncert, w pełnym tego słowa rozumieniu, za nami. Jak było? Miło, głośno, ciekawie. Może nie wszystko poszło gładko i zgodnie z planem, ale zagraliśmy wszystkie przygotowane piosenki a do tego dwa bisy. W sumie dziewiętnaście utworów. Całkiem sporo. Ale zależało nam na tym, aby zrobić taki przegląd własnego repertuaru i ograć materiał w relacji z żywym odbiorcą. Wiemy nad czym musimy nadal pracować (oprócz tremy ma się rozumieć), ale wiemy także, że pracować warto:)