Jakiś czas temu Paweł, który rozpoczynał wraz ze mną i Tomkiem (moim mężem) naszą muzyczną przygodę, stwierdził, że chciałby znowu z nami zagrać. Ale tak jak dawniej, czyli w zasadzie akustycznie, na dwie gitary i wokal. Pomysł nam się spodobał i tak oto, już w najbliższy piątek, 5 grudnia br. będzie można usłyszeć nas i zobaczyć w tej, nieco innej odsłonie w "Między Słowami" na Rybnej 4. Początek koncertu o godz. 19. Zapraszamy:)

Już w najbliższy piątek - 28 listopada poprowadzę finał Konkursu "Wolność dla wiersza" w Kawiarni Księgarni "Między Słowami" na ul.Rybnej 4 w Lublinie. A tuż po jego zakończeniu wystąpię wraz ze swoim zespołem. 

W najbliższy piątek - 27 czerwca, w "Zielonym Talerzyku" na Obrońców Pokoju 23 o godz. 20 rozpocznie się koncert mojego zespoły MUZYkanty. Po raz kolejny zaproszę wszystkich obecnych do świata mojej wrażliwości, krainy westchnień nad pięknem i ciężarami codziennego życia.

Pierwszy koncert naszego zespołu, po przerwie wakacyjnej, odbędzie się już 17 października w pizzerii-pubie "EncePence" na Czechowie.

ATON wystąpi po raz kolejny. Już dziś (24 czerwca) o godzinie 18 w DDK SM Czechów odbędzie się premiera przedstawienia pt.: "Wilk w owczej skórze, a może owca w skórze wilka?". Po raz pierwszy zaprezentujemy przedstawienie zaadresowane głównie do dzieci i z myślą o nich przygotowane. Po raz pierwszy przeistoczymy się w postacie znane nam wszystkim doskonale z popularnych na całym świecie bajek. Po raz pierwszy nie będziemy odgrywali scenek "z życia wziętych", a jednak do życia i jego praw będziemy równie czytelnie nawiązywać.

Zapraszamy:) Jesteśmy przekonani, że warto... być obecnym na naszym przedstawieniu, ale przede wszystkim być dobrym, o czym nasze przedstawienie opowiada.

Przyjdźcie ze swoimi pociechami, spędźcie ten wieczor z ATON-ami:)

Wystąpią przed Wami: Dariusz Świderski (Wilk, Owca), Irena Bogucka (Czerwony Kapturek), Katarzyna Szczepaniak (Narrator, Czarownica), Agata Supranowicz (Świnka1, Koza), Tomasz Szczepaniak (Stefek Burczymucha), Ela Szczepaniak (Świnka2), Maciek Wójtowicz (Świnka3)

Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Szczepaniak

Scenografia: Katarzyna Szczepaniak

Kostiumy: indywidualne pomysły na stroje każdego z uczestników:P

http://ddk-sm-czechow.blogspot.com/

Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak dobra zabawa jest z ATON-ami!