Zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Festiwalu "Lublin Miasto Poezji", w trakcie którego będziecie mogli zapoznać się z moją poezją - tą dotychczas "nie ujawnianą" (no może z wyjatkiem niegdysiejszych warsztatów literackich w ZLP:P) oraz posłuchać po raz kolejny wybranych piosenek mojego autorstwa.

Kochani zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w Konkursie Koncertowym podczas tegorocznych Metamorfoz Sentymentalnych! To już w najbliższą sobotę od godziny 15-stej. Poniżej zamieszczam link do strony, na której umieszczono kolejność występów:

http://www.metamorfozysentymentalne.pl/konkurs.html

Przybywajcie i wspierajcie, bo stresa mamy olbrzymiego. Jury zacne, podobnie jak towarzystwo rywalizujące... a dla nas to pierwsza tak duża impreza, w której weźmiemy udział. Damy z siebie wszystko, ale potrzebujemy Waszego wsparcia!

To tytuł kolejnego, a zarazem najnowszego przedstawienia, jakie Grupa Teatralna ATON zaprezentuje już w najbliższy piątek w DDK SM Czechów.

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić na koncert naszego zespołu. MUZYkanty, czyli ja, moja twórczość, muzyka Pawła, Tomka, Marcina i Karoliny oraz pozytywna energia spotkają się z Wami już jutro o godz. 19. Nie może Was tam zabraknąć:)

Po raz kolejny MUZYkanty zapraszają na koncert do "Zielonego Talerzyka":) Wszyscy, którzy mieli już okazję nas posłuchać wiedzą, czego się spodziewać. Tych natomiast, którzy nie wiedzą "z czym to się je" zachęcam do posłuchania nagrań z poprzedniego koncertu:

http://www.youtube.com/user/trszczepaniak/videos Ich jakość generalnie pozostawia wiele do życzenia, ale myślę, że jest coraz lepiej... generalnie:)