Myślalam dzisiaj nad tym, jaką dotychczas przeszliśmy drogę. Od "nic nie śpiewania", "piosenek nie układania", do granio-śpiewania w celu odkrywania przed światem własnych myśli i spostrzeżeń oraz muzyki, która nam w duszy gra. Powiedzmy uczciwie, nie jest to nasze nadrzędne zajęcie, nie może stanowić ono tak znacznej części ogółu codziennego zabiegania, jak byśmy chcieli. Mamy rodziny, masę obowiązków, pracę... czas kurczący się do granic. Ale mamy także ogromną potrzebę spełnienia, realizowania własnych pasji, nie odkładania ich na właściwszy moment. No bo ,który moment tak naprawdę jest właściwy?

Zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Festiwalu "Lublin Miasto Poezji", w trakcie którego będziecie mogli zapoznać się z moją poezją - tą dotychczas "nie ujawnianą" (no może z wyjatkiem niegdysiejszych warsztatów literackich w ZLP:P) oraz posłuchać po raz kolejny wybranych piosenek mojego autorstwa.

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić na koncert naszego zespołu. MUZYkanty, czyli ja, moja twórczość, muzyka Pawła, Tomka, Marcina i Karoliny oraz pozytywna energia spotkają się z Wami już jutro o godz. 19. Nie może Was tam zabraknąć:)

Kochani zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w Konkursie Koncertowym podczas tegorocznych Metamorfoz Sentymentalnych! To już w najbliższą sobotę od godziny 15-stej. Poniżej zamieszczam link do strony, na której umieszczono kolejność występów:

http://www.metamorfozysentymentalne.pl/konkurs.html

Przybywajcie i wspierajcie, bo stresa mamy olbrzymiego. Jury zacne, podobnie jak towarzystwo rywalizujące... a dla nas to pierwsza tak duża impreza, w której weźmiemy udział. Damy z siebie wszystko, ale potrzebujemy Waszego wsparcia!

To tytuł kolejnego, a zarazem najnowszego przedstawienia, jakie Grupa Teatralna ATON zaprezentuje już w najbliższy piątek w DDK SM Czechów.