Po raz kolejny MUZYkanty zapraszają na koncert do "Zielonego Talerzyka":) Wszyscy, którzy mieli już okazję nas posłuchać wiedzą, czego się spodziewać. Tych natomiast, którzy nie wiedzą "z czym to się je" zachęcam do posłuchania nagrań z poprzedniego koncertu:

http://www.youtube.com/user/trszczepaniak/videos Ich jakość generalnie pozostawia wiele do życzenia, ale myślę, że jest coraz lepiej... generalnie:)

Pierwszy koncert, w pełnym tego słowa rozumieniu, za nami. Jak było? Miło, głośno, ciekawie. Może nie wszystko poszło gładko i zgodnie z planem, ale zagraliśmy wszystkie przygotowane piosenki a do tego dwa bisy. W sumie dziewiętnaście utworów. Całkiem sporo. Ale zależało nam na tym, aby zrobić taki przegląd własnego repertuaru i ograć materiał w relacji z żywym odbiorcą. Wiemy nad czym musimy nadal pracować (oprócz tremy ma się rozumieć), ale wiemy także, że pracować warto:)

Kochani, już w najbliższy piątek - 7 lutego o godz.18:00, będziecie mogli wziąć udział w wyjatkowym wydarzeniu. Po raz drugi zaprezentujemy swoje autorskie przedstawienie na deskach DDK SM Czechów.

Po "małym-wielkim" sukcesie podczas Przeglądu, który odbył się nieco ponad tydzień temu, przyszedł czas na prezentację dotychczasowych dokonań naszego zespołu. Już w najbliższą sobotę, 8 lutego o godz. 20 zabierzemy Was w niezwykłą podróż do krainy wrażliwości bogatej w dźwięki oraz słowa zapadające głęboko w pamięć. Spotkajmy się w Zielonym Talerzyku na ul.Obrońców Pokoju 23.

Udało się:) Wzięliśmy udział w Przeglądzie Festiwalowym - III edycja "Strojne w biel" i zajęliśmy III miejsce. Całkiem dobrze, jak na pierwszy tego typu występ:P