Wczoraj o godz.22 zagraliśmy koncert w "Zielonym Talerzyku" przy ul.Królewskiej 3. Była to impreza charytatywna zorganizowana na rzecz Grzegorza Zawadzkiego, który w wyniku pożaru kamienicy na ul.1 Maja, kilka tygodni temu, stracił wszystko... Zobacz więcej na: www.facebook.com/events/762775383736655

Zapraszam w imieniu własnym oraz uczestniczek dotychczasowych Spotkań Niebanalnych, jakie od marca br. odbywają się w każdy poniedziałek w DDK SM Czechów, na słowno-muzyczne spotkanie z poezją, nie tylko kobiecą i nie tylko w naszym wykonaniu. W programie także wspólna zabawa w układanie limeryków oraz poczęstunek. Przy czym zaznaczyć należy, iż autorzy najlepszych utworów zostaną nagrodzeni.

Któż z nas nie chciałby mieć dobrego sąsiada? Zapewne są tacy, którzy takiego sąsiada już "posiadają" bądź sami "są takim sąsiadem":) A cóż to właściwie znaczy, "być dobrym sąsiadem"? Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest dosyć złożona. Ja będę starała się znaleźć ją wspólnie z dziećmi, które w najbliższą sobotę - 12 października, wezmą udział w moich bajkowych warsztatach. Natomiast wszyscy pozostali będą mogli zrobić to korzystając z innych form przygotowanych na ten dzień przez DDK SM Czechów w Lublinie, bądź zwyczajnie prowadząc rozmowy w pasażowej kawiarence.

W ramach imprezy, o której tutaj mowa, około godziny 14, odbędzie się także krótki koncert naszego zespołu - Niebanalni. Gorąco zapraszamy.

Zespół Niebanalni wystąpił po raz kolejny. W minioną sobotę, podczas imprezy plenerowej stanowiącej inaugurację projektu "My SąSiedzi", o którym pisałam w jednym z poprzednich artykułów.

Wbrew ciszy, jaką wieje z mojej strony poprzez brak nowych wpisów i bieżących informacji, JESTEM I DZIAŁAM:) Mam już za sobą dwie powakacyjne próby naszego zespołu, pierwsze Spotkanie Niebanalne z paniami, warsztaty wakacyjne z dziećmi, których efektem jest kolejna książeczka z bajkami i pięknymi ilustracjami, a także przygotowuję się do kontynuacji warsztatów bajkowych, z którymi startuję na nowo od października br., oraz mam w planie duże przedsięwzięcie aktywizujące społeczność lokalną. Szczegóły poszczególnych działań będę zamieszczała sukcesywnie, w miarę postępów w przygotowaniach, a także w kolejności ich następowania w czasie.