Wiem wiem, święta już dawno za nami. No może nie tak dawno jeszcze, ale na pewno nie zdążyłam z życzeniami:) Na nic teraz zda się tłumaczenie, szukanie uzasadnień, oczu mydlenie... Święta minęły i tyle w tym temacie, lecz życzenia noworoczne na pewno, podobnie jak ja, nadal sobie i innym składacie:)

Akcja "Świąteczna Integracja" oraz następujące po niej święta pochłonęły mnie na tyle skutecznie, że dopiero dziś udało mi się dokończyć sporządzanie sprawozdania z tegoż zdarzenia i co za tym idzie zebrać się do tego wpisu:)

Zapraszam na kolejne działanie mające na celu integrację mieszkańców oraz twórcze i kreatywne, a nade wszystko WSPÓLNE spędzanie czasu:)

Już jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się przedświąteczne Spotkanie Niebanalne w konfrontacji z widzem. Zaprezentujemy krótką formę teatralną według mojego scenariusza, który pisałam działając pod wpływem natchnienia "dopadającego mnie" po naszych niebanalnych, poniedziałkowych wieczorach.

Wczoraj o godz.22 zagraliśmy koncert w "Zielonym Talerzyku" przy ul.Królewskiej 3. Była to impreza charytatywna zorganizowana na rzecz Grzegorza Zawadzkiego, który w wyniku pożaru kamienicy na ul.1 Maja, kilka tygodni temu, stracił wszystko... Zobacz więcej na: www.facebook.com/events/762775383736655